Компанія

Інмаш Україна (дочірнє підприємство польської компанії Inmach Sp. z o. o.) є постачальником професійного промислового обладнання і комплектуючих для термічної обробки металів: зварювання, плазмового і лазерного різання, електроерозійної обробки та засобів промислової автоматизації.
Одним із критеріїв якості нашої роботи є постійне зростання кількості наших клієнтів. Все більше виробничих підприємств України, що є лідерами в певних сферах промисловості, обирають нас, як надійного постачальника обладнання та комплектуючих. Причиною цьому є те, що в періоди найбільш гострої конкуренції, коли критерії швидкості, якості та собівартості продукції стають на перше місце, наші клієнти і партнери покладаються на нашу підтримку. В свою чергу ми докладаємо всі можливі зусилля для того, щоб виправдати їх довіру, а висока оцінка та відгуки лише підтверджують вірність принципів закладених в основу нашої роботи.

Спеціалізація компанії

  • Інмаш Україна пропонує повний спектр професійного зварювального обладнання Cebora (Італія), що є лідером у виробництві обладнання для плазмового різання і зварювання в усьому світі. Обладнання Cebora — це апарати повітро-плазмового різання, зварювальні напівавтомати MIG-MAG, аргонодугові зварювальні апарати TIG, апарати для зварювання покритим електродом MMA, споттери, а також обладнання для зварювальної автоматизації та зварювання роботами.
  • Ручні та підвісні кліщі для контактного зварювання, стаціонарні машини контактного точкового зварювання, споттери, талі (балансири) та інша продукція виробництва компанії Tecna (Італія).
  • Альтернативні комплектуючі та витратні деталі сумісні з обладнанням плазмового різання основних світових OEM-брендів виробництва Thermacut (Чехія) та ATTC (США), оптичні детаі для CO2 та волоконних станків лазерного різання виробництва компанії II-VI Infrared (США), а також оригінальні деталі та запчастини до станків Trumpf та інших.
  • Витратні деталі та запчастини для електроерозійної обробки до всіх марок EDM станків: дріт для різання, різьбові та трубчаті електроди, фільтри, деіонізаційні смоли, сопла, ролики, направляючі дроту та інші деталі ТМ Novotec (Нідерланди).
  • Компактні захисні світлові бар’єри виробництва Fiessler (Німеччина), захисні системи AKAS для встановлення на листозгинальному обладнанні, захисні килимки і лазерні сканери відключення, лазерні системи вимірювання габаритів і світлові бар’єри з лічильниками ходів, системи управління FPSC та інтерфейси HMI.

Філософія кмпанії

  • Постійне вдосконалення і зростання
  • Розширення спектру пропонуємої продукції
  • Підтримання кращіх цін на продукцію
  • Збільшення наявності товару для оперативної доставки
  • Пошук тісних і дружніх взаємовідносин з нашими клієнтами